НОВИНИ від 14.04.2004


Електронний підпис не встигають запустити вчасно

Впровадження в Україні електронного підпису відкладається як мінімум на півроку. Відповідно до закону, електронне візування документів має набрати сили з 1 червня 2004 р. Втім у Держкомзв’язку не встигають розробити відповідні документи. Ця робота буде завершена тільки на кінець року, повідомляє «СТБ».

Використовувати електронний підпис (зашифрований набір цифр і знаків) українські бізнесмени зможуть уже наступного року. До Нового року Держкомзв’зку обіцяє розробити нормативні акти і створити спеціальний орган, який регулюватиме електронний документообіг і використання електронних підписів.

Один з основних проектів програми "Електронна Україна" — створення так званого "електронного уряду", коли через систему веб-сайтів держорганів громадяни зможуть отримувати інформацію і послуги в режимі он-лайн.

Джерело — proUA.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic