НОВИНИ від 11.05.2004


Стійкий і упевнений ріст повернувся у світову економіку

Такий висновок міститься в опублікованій доповіді Організації по економічному співробітництву і розвитку (ОЕСР).

Доповідь підготовлена напередодні відкриття у Парижі Ради ОЕСР на рівні міністрів економіки країн-членів. ОЕСР поєднує 30 ведучих індустріальних країн світу.

Імпульс росту зараз йде зі США, Китаю і країн Південно-Східної Азії, відзначається в доповіді. При цьому, в 2004 році економічний ріст буде самим значним за останні 4 роки і складе 3,4%. Він також буде супроводжуватися низькою інфляцією, а банківська дисконтна ставка почне рости.

Проте, між регіонами світу збережуться розходження в кількісних і якісних показниках росту. Так, якщо прогноз росту для економіки США на 2004 рік складає 4,7%, то для Євросоюзу — 1,6%. У цих умовах фахівці ОЕСР пророкують подальше скорочення банківської дисконтної ставки Європейським центральним банком.

Одночасно ОЕСР попередила про небезпеку занадто ліберальної фінансової політики і призвала країни-члени підсилити монетарний контроль, який повинен стримати прогнозоване збільшення інфляції.

Одночасно з цим, за прогнозом, у нинішньому році у світовій економіці відбудеться скорочення безробіття, повідомляє ПРАЙМ-ТАСС.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic