НОВИНИ від 31.10.2001


Найбiльш конкурентноспроможною країною свiту в 2001 роцi стала Фiнляндiя, пiднявшись iз тогорiчного 6 мiсця i зіштовхнувши з першого мiсця США.

Вiдповiдно до опублiкованої Доповiдi про глобальну конкурентноздатнiсть (Global Competitiveness Report 2001), що пiдготовлена Гарвардським унiверситетом i Женевським Всесвiтнiм економiчним форумом, 3 мiсце зайняла Канада, пiднявшись з 7 мiсця.

Сiнгапур 4 роки тому займав 1 мiсце в рейтингу, торiк - 2, у цьому - 7. Австралiя перемiстилася з 12 мiсця на 5. Новачками в першiй десятцi стали Норвегiя, Тайвань, Швецiя i Нова Зеландiя. Гонконг, що утримував 2 мiсце в 1998-1999 роках, опустився на 13.

Україна опустилася з 57 на 69 мiсце. Останнє мiсце в списку займає Зiмбабве, вiдразу над нею - Парагвай, Нiкарагуа i Нiгерiя.

Доповiдь використовує iснуючу економiчну статистику 75 країн та результати опитування 4600 керiвникiв пiдприємств.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic