НОВИНИ від 27.05.2004


500 найбільших компаній світу

Британська ділова газета The Financial Times підготувала до публікації традиційний щорічний рейтинг найбільших світових компаній за капіталізацією. Поряд з рейтингом 500-та найбільших компаній, опублікована також сотня найбільших корпорацій Східної Європи.

Цього року список 500 найбільших компаній світу за ринковою капіталізацією знову очолив американський промисловий конгломерат General Electric, який відтіснив Microsoft на 2-е місце. GE вдалося краще скористатися ростом на ринку акцій і відновленням економіки. У той час, як капіталізація провідного світового виробника програмного забезпечення за рік змінилася не дуже сильно (12,3 млрд. доларів), у GE вона збільшилася на 35,3 млрд. доларів. Довіра інвесторів до GE істотно зросла: вони побачили, що Джеффрі Іммелт, який очолив компанію після відходу легендарного Джека Уелша, вміє ефективно нею керувати.

Фармацевтична група Pfizer і провідна фінансова компанія світу Citigroup відтіснили найбільшу світову роздрібну мережу Wal-Mart Stores на 5-те місце. Утім, гіганти йдуть голова в голову: різниця в їхніх капіталізаціях складає 1-2 млрд. доларів. Оголосивши на початку цього року про скорочення доведених запасів нафти і газу більш ніж на 20%, британо-нідерландська Royal Dutch/Shell упала з 8-го місця на 13-е. Це дозволило британській BP, що уклала в 2003 році вдалу угоду з російською ТНК, одержати статус найбільшої неамериканської компанії в рейтингу.

Джерело — "Ведомости".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic