НОВИНИ від 10.09.2004


На пострадянському просторі стало легше робити бізнес

Всесвітній Банк опублікував щорічну доповідь "Бізнес у 2005 році: усунення перешкод для росту" (Doing Business in 2005: Removing Obstacles to Growth), у якому проаналізував бізнес-клімат у переважній більшості країн світу.

145 держав світу оцінювалися за 7-ма основними індикаторами, у тому числі — умови, необхідні для початку бізнесу, наймання і звільнення співробітників, одержання кредиту і т.д. На підставі цих індикаторів держави були розподілені на 5 груп: у першій групі умови для бізнесу найбільш, а у п'ятій, відповідно, найменш сприятливі. Країни Балтії, Росія, Вірменія, Грузія, Казахстан і Киргизстан були віднесені до другої групи. Україна, Бєларусь і Азербайджан — до четвертої.

У загальносвітовому рейтингу Литва зайняла 17-е місце, випередивши всі інші пострадянські держави. Найкращі умови для ведення бізнесу створені у Новій Зеландії, США, Сінгапурі, Гонконзі й Австралії. Найгірші умови в Індії, Єгипті, Індонезії, Малайзії, Еквадорі та низці африканських країн.

Джерело — Washington ProFile.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic