НОВИНИ від 15.12.2004


У листопаді українська інтернет-аудиторія збільшилася на 39,6% до 5,6 млн. чоловік

У листопаді розмір української iнтернет-аудиторії, який визначається за кількістю унікальних користувачів, які протягом місяця хоча б 1 раз заходили в мережу, збільшився порівняно з жовтнем на 39,6% або на 1 572,078 тис. до 5 566,897 тис. чоловік.

Про це сказано в листопадовому звіті компанії Sputnikmedia.net (портал bigmir.net).

Як говориться у звіті, такий ріст обумовлений політичною ситуацією в Україні, яка призвела до різкого підвищення інтересу українців до інформаційних сайтів.

За даними bigmir.net, аудиторія Uanet за перший тиждень листопада становила 1 593,305 тис. чоловік, за другий — 1 537,001 тис., за третій — 1 630,133 тис., за четвертий — 2 016,1 тис. чоловік.

Географічно лідером за кількістю користувачів є Київ — 55,03% відвідувачів (у жовтні — 55,39%).

При цьому користувачі з інших великих міст (Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків) становили 30,2% аудиторії.

У рейтингу пошукових запитів у листопаді лідирувало прізвище кандидата в Президенти України, лідера блоку партій "Наша Україна" Віктора Ющенка — 64,281 тис. запитів, на другому місці інтересу користувачів "5 канал" — 51,567 тис. запитів, на третьому — слово "реферати" (українською мовою), якими цікавилися 46,064 тис. відвідувачів.

Серед пошукових систем, з яких здійснювалися переходи на українські сайти, лідером у листопаді був yandex.ru — переходи із цієї пошукової системи становили 32,27%.

При цьому iнтернет-браузером MS Internet Explorer користувалися 88,11% відвідувачів, браузером Netscape Navigator — 6,31%, Opera — 4,62% відвідувачів.

Як повідомляло агентство, на початку листопада найбільший iнтернет-холдинг Sputnik.media.net запровадив на своєму рейтинг-порталі bigmir.net сервіс статистики українського сегменту iнтернет-аудиторії, який дає змогу аналізувати мережеву аудиторію за її розміром, географічною приналежністю, інформаційним перевагам та іншими параметрами.

У жовтні розмір української iнтернет-аудиторії становив 3 993,789 тис. чоловік.

Заснована на початку 2000 року компанія Sputnik.media.net є підрозділом видавництва KP Publications, яке випускає англомовну газету Kyiv Post і журнал "Кореспондент".

Sputnik.media.net об'єднує 8 iнтернет-проектів: SputnikMedia, BigMir)net, Korrespondent.net, KpNews, Afisha.bigmir.net, BigBn.com.ua, Ukrbiz.net, UaSport.net.

Джерело — "Українські Новини".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic