НОВИНИ від 17.12.2004


Google опублікує книги п'яти найбільших бібліотек США

Компанія Google оголосила про запуск нового проекту по скануванню книг у п'ятьох найбільших бібліотеках і наступному опублікуванні їх в інтернеті, повідомляє Associated Press.

Отскановані матеріали будуть розміщені на сайті компанії та проіндексовані пошуковою машиною Google. Про участь у проекті заявили Суспільна бібліотека Нью-Йорку (New York Public Library) і бібліотеки університетів Гарварда, Стенфорда, Мічигана й Оксфорда.

Бібліотека університету Мічигана нараховує 7 мільйонів книг. Google планує завершити їхнє сканування протягом шести років. Кількість книг у бібліотеці Гарварда перевищує 15 мільйонів.

У той час як Мічиган і Стенфорд погодилися надати корпорації повний доступ до всіх своїх книжок, Гарвард дозволить отсканувати для початку лише 40 тисяч томів, щоб за результатами проведеної роботи прийняти рішення про її подальшу доцільність.

Бібліотека Нью-Йорку в даний час погодилася надати компанії доступ лише до не захищених авторським правом видань, а бібліотека Оксфорда — до книг, що вперше були опубліковані до 1901 року.

Нова ініціатива значно зміцнить позиції компанії в конкурентній боротьбі, вважають представники Google. За останній місяць це вже другий "академічний" проект корпорації — так, у середині листопада Google оголосила про запуск нового сервісу Google Scholar, призначеного для пошуку по офіційних наукових джерелах, для обліку яких працює спеціальна база.

Джерело — Lenta.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic