НОВИНИ від 14.11.2001


Міжнародний інформаційно-консалтинговий центр запрошує представників українських і зарубіжних фірм: заступників директорів по фінансам; фінансових директорів і менеджерів; керівників і спеціалістів фінансових і планово-економічних служб, взяти участь в одноденному семінарі-практикумі "Проблеми ефективного управління грошовими потоками підприємства. Практичні аспекти".

Семінар проводитиметься 23 листопада 2001 р. у Конференц-залі Готелю "Салют" (м. Київ, вул. Січневого повстання, 11-А).

Слухачам семінару будуть запропоновані ефективні методики постановки фінансової системи на підприємстві і управління дефіцитом грошей, методи визначення необхідного рівня коштів. Програма семінару носить практичний характер з урахуванням специфіки роботи підприємств в Україні.

В ПРОГРАМІ СЕМІНАРУ:

  • Останні зміни й аналіз фінансового законодавства України. Закон України "Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг"
  • Методи аналізу грошових потоків. Поняття потоку грошових коштів. Аналіз грошових потоків від основної, інвестиційної і фінансової діяльності компанії. Аналіз фінансового стану компанії на основі показників грошового потоку. Розрахунок розміру грошового потоку.
  • Поточне управління грошовим потоком. Основні задачі поточного управління грошовим потоком. Особливості управління запасами. Визначення коефіцієнтів інкасації. Визначення середнього необхідного залишку коштів.
  • Стратегічне управління коштами.
  • Вартісний підхід до управління грошовими потоками компанії. Зміна вартості грошей у часу. Урахування інфляції. Визначення ставки дисконтування. Умови реалізуємості інвестиційного проекту. Оцінка і критерії ефективності інвестиційних проектів. Прийняття інвестиційний рішень і врахування ризику.
  • Управління грошовими потоками і вартість компанії. Вартість компанії як інтегральний критерій ефективності управління. Основні чинники, що впливають на вартість компанії. Методи оцінки вартості компанії на основі дисконтованого грошового потоку. Система моніторингу і управління вартістю компанії.
  • Планування кредиторської і дебіторської заборгованості. Методи управління дебіторською заборгованістю. Як домогтися усунення небажаних податкових наслідків дебіторської заборгованості. Аналіз практичних схем.
Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: (044) 237-20-25.

Останній день реєстрації - 21 листопада 2001 р.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic