НОВИНИ від 22.12.2004


У 2004 році в Україну вклали близько 1,5 млрд. дол. іноземних інвестицій

За підсумком 2004 року до України може надійти понад 1,5 млрд. дол. прямих іноземних інвестицій, а інвестиції в основний капітал складуть 62,5 млрд. грн. Мінекономіки прогнозує, що приріст прямих іноземних інвестицій у 2004 році складе 1,5 млрд. дол. США, а протягом 9 місяців 2004 року іноземні інвестори вже вклали в економіку України 1,32 млрд. дол., повідомили в прес-службі Мінекономіки.

Інвестиції в основний капітал, за прогнозом Мінекономіки, складуть у 2004 році 62,5 млрд. грн. Як і в минулі роки за 9 місяців 2004 року більшу частку всіх капітальних інвестицій здійснено за рахунок власних коштів підприємств. Проти відповідного періоду минулого року обсяги інвестицій в основний капітал зросли в усіх регіонах, крім Закарпатської, Сумської областей, міст Києва та Севастополя. Понад 50% інвестицій в основний капітал складає придбання машин, обладнання та устаткування для новозбудованих об’єктів, реконструкції та технічного переоснащення діючих підприємств.

Інвестиційно привабливими є підприємства харчової промисловості, переробки сільгосппродукції, машинобудування та обробна промисловість. Зросли інвестиції у розвиток підприємств з видобування вугілля, нафти і природного газу, легкої промисловості.

Джерело — proUA.com.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic