НОВИНИ від 11.05.2005


Розподіл і коливання споживчих інтересів цього року

Відповідно до підсумків проведеного Online Publishers Association дослідження, у березні споживачі зменшили кількість часу, проведеного на комерційних сайтах, на 3,8%. Кількість же часу, приділеного відвідуванню пошукових сервісів, знизилася на 2,2%.

На сайти, присвячені комунікаціям, кількість приділеного часу виросла на 1%. Ці незначні, здавалося б, коливання досить відчутно позначилися на глобальній статистиці прибутків електронної комерції і пошукових сервісів.

Компіляція підсумків досліджень Internet Activity Index і Nielsen/NetRatings показала, що в березні користувачі витратили в середньому 17,8% часу, проведеного в Мережі, на відвідування сайтів подібним eBay.

Частка ж часу, витраченого на відвідування розважальних сайтів і сайтів новин склала 37,4%. Для порівняння, ще в березні 2004 року ця цифра становила лише 35,6%.

Втім, найвищий відсоток часу на ці дві категорії сайтів користувачі витрачали у вересні минулого року — на той момент на новини та розваги витрачалося до 41% часу, проведеного користувачами в Мережі.

Джерело — PROext.com.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic