НОВИНИ від 31.05.2005


Жіноча економіка

Всесвітній Економічний Форум (World Economic Forum) склав рейтинг економік 58-ми країн світу на основі того, як окремі держави використовують таланти жінок. Рейтинг складено на основі п'яти критеріїв: "економічна участь" (скільки жінок беруть участь в економічній діяльності), "економічні можливості" (яка роль уготована жінкам на роботі), "політична влада" (наскільки впливові та численні жінки в політичній і суспільній діяльності), "освіта" (частка жінок з вищою, середньою, професійною та ін. освітою) і "здоров'я та щастя" (чи існують розходження між чоловіками і жінками в якості життя, доступі до системи охорони здоров'я й ін.).

Найкращі умови для жінок створено у Швеції, Норвегії й Ісландії. Серед пострадянських держав, найкращих результатів домоглися Латвія (11-е місце) і Литва (12-е). Естонія — на 15-й позиції, Росія — на 31-й (інші країни колишнього СРСР у рейтингу не брали участь). США зайняли 17-е місце. Для порівняння: Великобританія зайняла 8-е місце, Франція — 13-е, Польща — 19-е, Китай — 33-е, Ізраїль — 37-е, Японія — 38-е. Останні три позиції в Єгипту, Туреччини й Пакистану.

Джерело — Washington ProFile.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic