НОВИНИ від 15.06.2005


Роботодавці виявляють оптимізм щодо глобальних перспектив працевлаштування

Роботодавці зі всього світу демонструють цього літа різні рівні оптимізму щодо ринків праці своїх країн. Найоптимістичніші очікування зустрічаються в контексті Індії, а найслабший оптимізм проявляється по відношенню до Швейцарії

Найсвіжіше опитування щодо працевлаштування (Manpower Employment Outlook Survey) виявило, що 22 з 23 країн позитивно оцінюють перспективи працевлаштування на наступні 3 місяці.

В основу опитування було покладено завдання з'ясувати, роботодавці опитаних країн планують скорочувати чи розширювати штат своїх працівників. Відповідні показники по країні вираховувалися відніманням роботодавців, які скорочують штат співробітників, від тих, які збільшують.

Роботодавці в Індії (+34%), Тайвані (+24%) та Новій Зеландії (+23%) виказують найбільш жваві прогнози. В Індії в цьому контексті найперспективнішою є сфера послуг. Показник у США складає 21%.

У Європі найвищі показники в Ірландії (+20%), Норвегії (+17%) та Великобританії (+12%). І навпаки, меншу активність виявляють Італія (+3%), Нідерланди (+3%), Франція (+4%) та Німеччина (+4%). Згідно з дослідженням, картина у Німеччині є більш привабливою, ніж на перший погляд, з оптимізмом роботодавців у 7-ми з 9-ти галузей промисловості країни.

У Великобританії найпривабливішими є галузі фінансів та бізнес-послуг так само, як і будівничий сектор. У той же час, представники готельного бізнесу та роздрібної торгівлі помітно обережніші з намірами пропонувати роботу.

Джерело — Management-issues.com.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic