НОВИНИ від 05.07.2005


"Діловий журнал" створив перший рейтинг українських бізнес-шкіл

Вперше в Україні "Діловий журнал" публікує рейтинги вітчизняних бізнес-шкіл, використовуючи закордонні методики рейтингування шкіл МВА. Відтепер рішення з вибору українських бізнес-шкіл будуть прийматися, використовуючи рейтинги "Ділового журналу", нарівні з американцями та європейцями, які користуються рейтингами Fіnancіal Tіmes, Busіness Week, US News, Wall Street Journal та інших видань для вибору західних шкіл, — повідомили в редакції видання.

Більш ніж 600 топ-менеджерів, випускників і студентів бізнес-шкіл стали співавторами даних рейтингів, надавши відмінну можливість всім українцям, яких цікавлять вітчизняні програми МВА, довідатися про рівень української бізнес-освіти з перших вуст, — додали в редакції.

Шість рейтингів бізнес-шкіл, складених за простою і прозорою методикою, дозволяють майбутнім студентам приймати вірні рішення при виборі школи, а роботодавцям — адекватно планувати свої бюджети при прийомі на роботу випускників українських шкіл МВА. Шість критеріїв ранжирування шкіл дають унікальну можливість кожному самостійно оцінити ступінь важливості кожного критерію, які лежать в основі рейтингів, і, на підставі такої оцінки, обирати кращі бізнес-школи.

Джерело — Освітній портал.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic