НОВИНИ від 17.12.2001


Економічні трансформації в Україні в оцінках експертів

На замовлення і за організаційної підтримки Київського Центру Інституту Схід-Захід у червні – вересні 2001 року Київським міжнародним інститутом соціології було проведено дослідження "Проблеми економічної реформи в Україні".

Опитувалися експерти з питань економіки (державні службовці, особи, що працюють в органах законодавчої влади, представники сфери бізнесу, науки, освіти, неурядових організацій, преси), які оцінювали вихідні умови та засоби реалізації економічних перетворень, роль чинників (подій, рішень), які позитивно чи негативно впливали на перебіг трансформації централізованої економіки в таку, яка функціонує на засадах конкуренції у ринковому середовищі. Експерти висловлювали свою думку і щодо перспектив розвитку економіки України в контексті світової економічної кон’юнктури, динаміки економік зарубіжних країн та зарубіжної фінансової та технічної допомоги.

>> Детальніше (файл MS WORD, 121 Kb)comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic