Management.com.ua .:. Інтернет-портал для управлінців

Management.com.ua

url: http://www.management.com.ua/news/?id=1497

НОВИНИ від 21.08.2013

Найінноваційніші компанії світу 2013

Найінноваційніші компанії світу 2013 за версією Forbes Видання Forbes опублікувало щорічний рейтинг 100 найбільш інноваційних компаній. Серед лідерів рейтингу чимало позицій віддано високотехнологічним компаніям.

Список складений з урахуванням зростання виручки і середньої прибутковості компанії за останні п'ять років. Також береться в розгляд різниця між капіталізацією і вартістю бізнесу, заснованої на очікуваннях віддачі від інновацій. Як повідомляє Forbes, всі учасники списку повинні публічно звітувати як мінімум останні 7 років, оцінюватися ринком вище $10 млрд. і витрачати на дослідження суму не менше 1% чистих активів.

У новому рейтингу найбільш інноваційних компаній корпорація Apple посіла 79-е місце, хоча в 2011-му році вона перебувала на 5-й позиції, в 2012-му — на 26-му рядку. Таким чином, у нинішньому році компанія, очолювана Тімом Куком (Tim Cook), втратила відразу 53 позиції.

У черговий раз рейтинг очолила компанія Salesforce, яка займається розробкою однойменної CRM-системи. Нею користуються великі корпорації, на зразок Google, Dell, Toyota, Cisco і Hitachi.

У трійці найбільш інноваційних компаній, за версією Forbes, також опинилася фармацевтична компанія Alexion Pharmaceuticals і розробник засобів віртуалізації VMWare. Четверту сходинку посіла ще одна фармацевтична компанія — Regeneron Pharmaceuticals. На п'ятій сходинці перебуває британський виробник мікропроцесорів ARM Holdings, далі йдуть китайський пошуковик Baidu та онлайн-рітейлер Amazon.

Завершують десятку рейтингу американська компанія Intuitive Surgical, що займається медичним обладнанням, найбільша японська електронна торгова площадка Rakuten та бразильська компанія Natura Cosmeticos.

Корпорація Google розташувалася на 47-му місці рейтингу, тоді як у минулорічному рейтингу інтернет-гігант перебував на 25-й позиції, а в 2011-му — на 7-му місці.

» Див. повний список — The World's Most Innovative Companies

Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
bigmir)net TOP 100