Management.com.ua .:. Інтернет-портал для управлінців

Management.com.ua

url: http://www.management.com.ua/news/?id=761

НОВИНИ від 18.04.2006

Найінноваційніші компанії світу

Журнал BusinessWeek і компанія Boston Consulting Group підготували другий щорічний рейтинг 100 найінноваційніших компаній світу. Список складено на основі опитування більше 1000 топ-менеджерів найбільших корпорацій по усьому світі. Новий рейтинг містить у собі компанії, що втілили в життя різноманітні типи інновацій. Це технологічні новатори, такі як творець BlackBerry і новачок списку Research In Motion. Або компанії, що створили інноваційну бізнес-модель, як Virgin. Є в рейтингу й творці інноваційних процесів, наприклад, Southwest Airlines, унікальні операційні поліпшення якої дозволили компанії залишити далеко позаду своїх конкурентів.

Перший рядок списку займає компанія — майстер інновацій різних жанрів. Це Apple Computer, що за минулий рік використала не менше 7-ми типів інновацій. Вони включають мережеві інтернет-рішення (угода між музичними компаніями про продаж їхньої продукції в онлайні), бізнес-модель (пісні продаються в онлайні кожна сама по собі) і брендінг.

Ще один інноваційний лідер — компанія Toyota Motor, яка в порівнянні з минулим рейтингом, піднялася з 10-го на 4-е місце. Японський автовиробник відомий у першу чергу своїми інноваційними виробничими процесами. Однак, завдяки бестселеру Prius, Toyota заробляє навіть більше як творець нових продуктів. Компанія також все більш активно співробітничає з постачальниками, що також відкриває шляхи для генерації нових ідей.

Топ-25 найінноваційніших компаній світу:

 1. Apple
 2. Google
 3. 3M
 4. Toyota
 5. Microsoft
 6. GE
 7. Procter&Gamble
 8. Nokia
 9. Starbucks
 10. IBM
 11. Virgin
 12. Samsung
 13. Sony
 14. Dell
 15. IDEO
 16. BMW
 17. Intel
 18. eBay
 19. IKEA
 20. Wal-Mart
 21. Amazon
 22. Target
 23. Honda
 24. Research In Motion
 25. Southwest Airlines

Повний список >>

За інформацією BusinessWeek, E-xecutive.ru.

Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
bigmir)net TOP 100