Management.com.ua .:. Інтернет-портал для управлінців

Management.com.ua

url: http://www.management.com.ua/news/?id=874

НОВИНИ від 11.01.2007

Fortune: Google — кращий американський роботодавець 2006-го року

Журнал Fortune опублікував щорічний рейтинг 100 кращих американських компаній-роботодавців. Кращим місцем роботи в США визнана компанія Google. Торік інтернет-гігант не ввійшов навіть у першу десятку кращих роботодавців. На другому місці компанія Genentech, яка займається біотехнологіями, — лідер рейтингу 2005-го року. На третьому місці — Wegmans Food Markets Inc.

Google очолила рейтинг завдяки величезної кількості послуг, що надаються співробітникам: пральня, хімчистка, автосервіс, spa-центр, масаж, безкоштовне харчування і медичне обслуговування.

Дослідження журналу ґрунтується на результатах опитування понад 105 000 співробітників з 446-ти компаній. Дві третини балів, набраних компанією, були сформовані на основі відгуків співробітників про ставлення керівництва компаній до персоналу, задоволеності своєю роботою та взаєминам у колективі. Самі компанії надавали інформацію про свої дії в сфері виплат премій, філософії управління, кар'єрного зростання тощо.

Четверте місце за підсумками дослідження зайняла компанія Container Store, співробітники якої одержують на 50-100% більше, ніж у середньому їхні колеги з цієї галузі. Далі йдуть компанії Whole Foods Market, яка повністю оплачує медичне страхування своїх співробітників, і компанія Network Appliance, де 95% співробітників має гнучкий графік роботи.

У десятку кращих роботодавців увійшли також S.C. Johnson & Son, Boston Consulting Group, Methodist Hospital System, W.L. Gore & Associates.

Дивитися повний список >>

За інформацією Reuters, E-xecutive.ru.

Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
bigmir)net TOP 100