Юридичні поради та кваліфікована допомога при створенні ТОВ

19.11.2016

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ, російською – ООО) – організаційно-правова форма підприємства, головною ознакою якої є сумісне заснування однією чи кількома особами з формуванням загального статутного фонду, відсотково поділеного між засновниками. Для такого товариства керуючим органом стає рада співзасновників, що може делегувати частину повноважень призначеному керівникові (з числа засновників, або запрошений на посаду фахівець).

ТОВ є обов’язковою формою організації для підприємств комерційного спрямування, так само як й інші види об’єднань (АТ, ВАТ, ЗАО тощо). Комерційне спрямування діяльності пов’язане із метою отримання прибутку із подальшим розподілом його серед учасників товариства (у відповідності до розміру часток). Однак, перед тим, як розпочати діяльність та ділити прибуток, необхідно зайнятися правильним оформленням статутної документації.

Реєстрація ТОВ (ООО) в Києві – один з напрямів діяльності юридичної фірми Legalprofservice. Компанія бере на себе відповідальність протягом 2-5 робочих днів пройти оформлення всього необхідного пакету документів. Обравши послугу у комплексі професійного обслуговування, клієнтові гарантується повне юридичне супроводження процесу «під ключ».

Якщо ви звернетеся до нормативів відповідного проходження реєстрації, то дізнаєтеся про кількість різноманітних документів у пакеті. Так само, певні нюанси в організації підприємства можуть викликати додаткові питання під час підготовки реєстраційного звернення. Кваліфіковані юристи, хто має досвід у страві проходження відповідної реєстрації, виконають поставлене завдання чітко, зорганізовано, вчасно.

Вартість послуг залежить від необхідності об’ємів супроводу, а також кількісно-якісних показників учасників товариства. Проте, це не ті витрати, на чому є сенс економити. Адже, грамотно відпрацьована реєстрація – запорука якісного початку діяльності в рамках чинного законодавства.

Якщо вас цікавить це питання, звертайтеся до досвідчених фахівців з юриспруденції в Києві. Отримайте предметну консультацію телефоном чи замовляйте зворотній дзвінок через віртуальні інструменти на офіційному сайті фірми. Окрім цього, компанія надає широкий спектр професійних послуг приватнім та бізнес клієнтам. Адже, зогляду на специфічність галузі, покладатися на свої сили в юридичних питаннях, часом, є невірним рішенням.