Чому вашій компанії необхідне СЕО-просування?

10.01.2019

Якщо розглядати SEO просування сайту у Львові як можливість зайняти ТОП пошукової видачі, у вас є, як мінімум, дві причини для звернення до послуг професійних «сеошників»:

ТОП видачі — це престиж вашої компанії. Зазвичай перше враження про організацію, в яку ви хотіли б звернутися, складається на основі її розташування. Чим престижніше район, тим більшу довіру вона викликає у клієнта. Той же стереотип працює в інтернеті: чим ближче сайт компанії до заповітного топу, тим більш прихильними до нього будуть інтернет-користувачі.

ТОП видачі — це висока відвідуваність сайту. Дослідження поведінки користувачів говорять про те, що 95% з них приділяють максимум уваги виключно першій сторінці пошукової видачі і лише 2% найтерплячіших готові дістатися до 4-ї сторінки і йти далі. Відповідно, чим вище позиція сайту у видачі, тим більший трафік йому гарантований.

Рядовий інтернет-користувач сьогодні — персонаж вкрай вибагливий і примхливий. Миттєве отримання всієї необхідної інформації грає для нього ключову роль. Він не звик витрачати безцінний час на пошуки і керується принципами жорсткого відбору: не знайшов сайт вашої компанії в пошуковій видачі — звернеться до конкурентам, які займають більш виграшні позиції. Тому замовити просування сайту у Львові вкрай необхідно. Професійну допомогу в даному питанні вам надасть веб-студія «Таємниця SEO» .

Пошукове просування сайту у Львові: ціна послуги з веб-студії «Таємниця SEO»

Наша веб-студія пропонує вам послугу SEO-просування сайту в столичному регіоні по абсолютно не столичними цінами — від 3 000 гривень за місяць. У зазначену вартість послуги з просування вашого сайту входить:

 • оптимізація сайту (внутрішня, зовнішня);
 • опрацювання юзабіліті;
 • коригування дизайну;
 • підтримка сайту.

Деякі аспекти роботи над проектом відбуваються за стандартною схемою, інші — з урахуванням даного міста розкрутки. У випадку з просуванням сайту по Україні величезне значення має ретельний підбір ключових запитів, що дозволить досягти перших результатів за відносно малий проміжок часу.

Остаточна вартість пошукового просування залежить від декількох факторів: рівень конкуренції, якість запитів, широта асортименту, стан сайту на даний момент. Маневруючи даними факторами, ви можете знизити вартість послуги і тим самим заощадити. Наші менеджери допоможуть вам підібрати найбільш оптимальну схему співпраці, що влаштовує вас в ціновому відношенні.

Реальні терміни просування сайту з урахуванням регіону розкрути

Цілком природно, що клієнта, який звертається до послуги просування сайту, цікавлять конкретні терміни, тобто після закінчення якого часу буде досягнуто цікавить його результат. Перший позитивний ефект, як правило, відзначається після 3-4 місяців роботи по оптимізації сайту, тобто приведення його у відповідність до сучасних стандартів просування. Однак універсальної відповіді на це питання не існує. На швидкість розкрутки впливає безліч факторів, у тому числі не залежать від SEO-фахівця:

Конкуренція. Ступінь конкуренції визначається тематикою сайту. У випадку з високо конкурентними запитами існує ряд сайтів, які окупували верхні рядки пошукової видачі і для їх витіснення може знадобитися колосальну кількість часу. З іншого боку, «пробитися» в тематиках з більш низькою конкуренцією цілком реально, причому за менший термін.

Частота запитів. Конкуренція існує і всередині окремо взятої тематики. Серйозність «битви» за просування сайту по вибраних ключових запитах визначається, як правило, їх частотою. Чим вище частота запитів, тим складніше поліпшити позиції сайту у видачі та тим більше часу займе отримання перших позитивних результатів.

Параметри сайту. Вплив на терміни просування надають вік сайту, обсяг посилальної маси, унікальність і якість контенту. У міру поліпшення даних показників SEO-спеціалістом, сайт знаходить міцну основу для ефективного просування. Відповідно, початковий стан сайту може або прискорити, або уповільнити процес розкрутки.

Алгоритми пошукових систем. Пошукові системи невпинно ускладнюють життя SEO-оптимізаторів. Несподівана поява нового алгоритму ранжирування може зажадати повного перегляду обраної стратегії просування і, відповідно, знизить темпи розкрутки.

Оперативність відгуку клієнта. Нерідко просування сайту сповільнюється через те, що клієнт, тобто власник ресурсу, недостатньо швидко реагує на рекомендації SEO-фахівця. Тільки своєчасне узгодження робіт дозволить сайту підтримувати позитивну динаміку і гарантувати найбільш стислі терміни просування.

Алгоритм роботи нашої веб-студії: як відбувається просування сайтів в Яндекс, Google

Ви переконалися в тому, що без пошукового просування розвиток вашого бізнесу в інтернеті неможливо? Саме час звернутися в веб-студію «Таємниця SEO» за послугою ефективного SEO-просування сайтів у Львові. Робота наших фахівців відбувається за такою схемою:

 • Аналіз сайту, в тому числі тематики і конкуренції.
 • Формування ядра пошукових запитів.
 • Побудова логічно правильної структури сайту.
 • Внутрішня оптимізація.
 • Підготовка унікального контенту і його розміщення.
 • Поліпшення юзабіліті сайту.
 • Зовнішня оптимізація.
 • Просування бізнесу в інтернеті
 • Збільшення конверсії з віртуальних відвідувачів в реальних клієнтів.

Якщо ваш комерційний ресурс займає далеко не кращі позиції пошукової видачі, вам абсолютно необхідно замовити просування сайту. В такому випадку веб-студія «Таємниця SEO» підключить до роботи кращих спеціалістів, які допоможуть вам досягти бажаного ТОПу і звернути на себе увагу інтернет-аудиторії.