Олександра Бакланова Олександра Бакланова, керівник проектів Факультету управління бізнесом Києво-Могилянської академії.
Ключові професійні області: особисте та організаційне навчання, інновації, сталий розвиток. Із вищою освітою у міжнародній економіці вона працювала над створенням представництва AIESEC (Всесвітньої економічної асоціації молоді) у Луганську, була залучена до втілення стратегічних змін в цій організації на національному рівні та відповідала за розвиток міжнародних проектів та програм як віце-президент AIESEC в Україні.

Олександра працювала над розробкою освітніх програм в галузі сталого розвитку в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині. Має досвід створення та модерування навчальних програм для більш ніж 30 конференцій, інтерактивних семінарів та тренінгів в Україні та за кордоном.

За останні півтора роки вона виграла три престижні загальнонаціональні конкурси на створення українських ситуаційних вправ та розпочала діяльність у інноваційному пілотному проекті щодо залучення найсучасніших технологій та Інтернету до навчання.

E-mail: alexandra@kmbs.kiev.ua