ПРЕС-РЕЛІЗ


Дев'ята міжнародна спеціалізована виставка і конференція
"УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ 2006"

7-10 листопада, 2006 р., Київ

7-10 листопада 2006 р. відбудеться Дев'ята міжнародна спеціалізована виставка й конференція "УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ 2006". Ця подія буде проходити в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. "Лівобережна"). Організатор — компанія «Бізнес Лайн».

На виставку запрошені керівники вищої ланки й структурних підрозділів підприємств, головні інженери, фінансові й комерційні директори, директори з маркетингу, керівники й провідні спеціалісти підрозділів підприємств.

Більш, ніж 130 вітчизняних і іноземних компаній на 80 стендах і в 200 доповідях представлять новітні комплексні рішення в сфері управління підприємствами різних масштабів і галузей.

Профіль виставки й тематика конференції: Управлінський консалтинг; Інвестиційний консалтинг; Фондовий консалтинг; Реінжиніринг бізнес-процесів; Управління ресурсами підприємства; Системи підтримки прийняття рішень; Планування, бюджетування, прогнозування; Управління документообігом; Управління маркетингом; Бухгалтерський і податковий облік; Управлінський облік; Управління витратами; Управління фінансами; Управління маркетингом; Управління персоналом; Управління якістю; Управління проектами; Автоматизовані банківські системи; Системи оперативного управління виробництвом; Автоматизовані системи управління технологічними процесами; Системи управління взаєминами із клієнтами й call-центри; Управління постачанням і збутом; Корпоративні інформаційні системи; Довідково-інформаційні системи; Безпека інформаційних систем підприємств; Автоматизація проектування, підготовки й контролю виробництва; Галузеві рішення; Бізнес-освіта.

У виставці-конференції традиційно беруть участь відомі українські й закордонні компанії. Кількість закордонних компаній перевищує 20% від загального числа учасників.

В программі конференції представлені новітні рішення провідних українських і закордонних компаній у галузі управління підприємством, а також проекти, впроваджені на українських і закордонних підприємствах різних галузей.

Міжнародні виставки й конференції "Управління підприємством", що пройшли в 1998-2005 роках, продемонстрували зростаючий інтерес до тематики, пов'язаної з управлінням підприємством, як з боку відвідувачів — керівників і провідних спеціалістів підприємств України, так і з боку компаній-учасників. У них взяли участь понад 400 провідних українських і закордонних компаній. Минулі виставки й конференції відвідали близько 63 000 представників підприємств різних галузей із всіх регіонів України.

Міжнародна виставка й конференція «Управління підприємством» є провідною в СНД спеціалізованою виставкою в області управління підприємством. Вона є ефективним інструментом маркетингу, служить традиційним місцем ділових зустрічей учасників і їхніх потенційних замовників.

Більш докладна інформація — на сайті www.bl.com.ua

На цьому сайті Ви можете ознайомитися з переліком компаній-учасників виставки-конференції й електронною версією офіційного каталогу, з програмою конференції, планом експозиції та інше. Тут також Ви маєте можливість замовити безкоштовно електронне запрошення.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)