Рекламні статті »

Бінарні опціони як джерело прибутку

Заробляти реальні гроші, не виходячи зі свого дому і навіть не встаючи з улюбленого крісла, не порушуючи при цьому норм закону — більш ніж реальність у випадку торгівлі бінарними опціонами. Це дуже популярний сьогодні вид фінансових інструментів, який дозволяє отримувати досить високий прибуток без необхідності купівлі активів. Достатньо просто вдало зробити прогноз щодо зміни ціни на ринку — і все, капітал уже за лічені хвилини примножується майже вдвічі.

Доступ до ринку бінарних опціонів кожен бажаючий має змогу отримати через торгівельну платформу на сайті binex.ua. Це один із найнадійніших брокерів, що надають свої послуги в Україні. В активі такого вибору: висока дохідність, функціональність платформи, наявність «демо-рахунку» та надійна робота служби підтримки. Це безперечно дуже гарний варіант не лише для новачків ринку фінансових інструментів, а і для досвідчених трейдерів з чималим капіталом.

Що пропонує Binex

Користувачу надається вся необхідна інформація, за допомогою якої можна зробити висновок, які саме і на який час треба придбавати бінарні опціони. Обравши вид активів, по яким купуються опціони, визначившись із сумою інвестування і ознайомившись із актуальними тенденціями ринку, трейдер робить своєрідну ставку: збільшення ціни чи її зменшення. Результат звіряється з прогнозом на момент закінчення дії опціону. Це може бути доба, тиждень, місяць, або ж навпаки півгодини чи навіть 5 хвилин. Якщо ставка виявилась вірною, то на рахунок користувача платформи надходить обумовлена угодою сума. Віртуальні гроші потім можна легко перетворити на готівку шляхом елементарного переказу на банківську картку чи рахунок.

У разі невдачі, коли прогноз виявився хибним і ціни змінились в іншу сторону чи залишились незмінними, трейдер не отримує нічного, а дія бінарного опціону відповідно закінчується без можливості поновлення. Ти не менш, на сайті користувачу доступні так звані фінансові інструменти, які дозволяють з дуже високою вірогідністю визначати очікуваний напрям змін цін на активи. Причому Binex надає доступ до інструментів безкоштовно. Для цього лише потрібно зареєструватися на платформі та автоматично стати членом привілейованого клубу трейдерів.

Крім того, компанія регулярно проводить конференції, викладає на своєму веб-ресурсі відеоуроки з актуальних питань. Є змога отримувати всю необхідну інформацію про роботу платформи в режимі он-лайн, через цілодобову службу підтримки.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)