Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


РЕЦЕНЗІЇ | Книга 6 листопада 2008 р.

Партизанська підтримка: Як досягнути успіху у світі, трансформованому соціальними медіа

Groundswell: Winning in a World Transformed by Social Media

Що таке партизанська підтримка? Це соціальна тенденція використовувати технології для отримання людьми тих продуктів чи сервісів, яких вони потребують, а не звертатися по них до великих традиційних інституцій чи корпорацій. У той час, як деякі компанії та соціальні інститути вже відчувають на собі вплив партизанської підтримки, іншим ще доведеться з нею зіткнутись.

Автори книги "Партизанська підтримка: Як досягнути успіху у світі, трансформованому соціальними медіа" (Groundswell: Winning in a World Transformed by Social Media) Чарлін Лі (Charlene Li) та Джош Бернофф (Josh Bernoff) створили чудову схему, яка дозволяє зрозуміти, яким чином партизанська підтримка змінює нас та компанії, які нас оточують.

Для кожного, хто ще не до кінця розуміє принципи функціонування соціальних медіа, книга стане справжнім відкриттям, адже вона дозволяє усвідомити їх через три простих кроки:

  1. Пояснення, чому партизанська підтримка відбувається саме зараз, через взаємозв'язок людей, технологій та економіки.
  2. Чесний опис превалюючих та мейнстрімних технологій партизанської підтримки та пояснення, яким чином вони взяли верх над владою інституцій.
  3. Пояснення принципів соціальної технографії Форестера — демографічного аналізу, який дає змогу сегментувати аудиторію відповідно до правил "піраміди участі" у соціальних технологіях.

Базуючись на цих трьох принципах Лі та Бернофф виділяють різні стратегії участі у партизанській підтримці — слухання, розмова, підтримка та підсилення. Вони використовують цікаві кейси та реальні історії від людей, які вже мають практику в цих питаннях. Якщо ви також берете участь у соціальних медіа, тоді ці кейси не здадуться вам чимось абсолютно новим та нереальним.

Книга дає можливість великим корпораціям почати співпрацю з соціальними медіа. Але головне — відчути, яку користь від цієї співпраці можуть отримати обидві сторони.

Ярослав Федорак, за матеріалами Association Marketing Springboard.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Правила выдающейся карьерыПравила выдающейся карьеры
Преврати себя в бренд! 50 верных способов перестать быть посредственностьюПреврати себя в бренд! 50 верных способов перестать быть посредственностью
Выйди из зоны комфорта. Измени свою жизнь. 21 метод повышения личной эффективностиВыйди из зоны комфорта. Измени свою жизнь. 21 метод повышения личной эффективности
У них так принято. Как правильно пожимать руку, вовремя затыкаться, работать с м*даками и другие важные скиллы, которым вас никто никогда не училУ них так принято. Как правильно пожимать руку, вовремя затыкаться, работать с м*даками и другие важные скиллы, которым вас никто никогда не учил
Искусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективнымИскусство обучать. Как сделать любое обучение нескучным и эффективным

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)