ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на '«Навигационный комплекс» управления компанией' (читати)



 Відгук на '«Навигационный комплекс» управления компанией' (читати)
Автор: Володимир
Дата:   2007-06-04 16:41:08

Досить актуальний матеріал (справді ефективне управління обовязково має базуватися на актульній та достовірній інформації), але на нашу думку недостатньо добре висвітлений процес оцінки ефективності та повязання управління ефективністю із дотриманням стратегічного курсу. Для компаній, що не мають або мають небагато віддалених в просторі структурних одиниць важливість швидкості доставки та опрацювання інформації не є настільки серйозною, оскільки навіть швидкість потоків інформації через сервера (екстранет, інтернет) є цілком задовільною. Для великих компаній інформація збирається значно довше. Методологій ефективного управління компаніями є значно більше ніж описано в даній статті, причому деякі з них допомагають менеджеру побачити "хворі" місця та скорегувати портфельну стратегію фірми. Якщо комусь цікаво - є багато джерел по "Стратегічний менеджмент", "Антикризове управління" та "Організація інформаційних систем на підприємстві"
Доречі, сподіваюсь, скоро виложити на сторінках management.com.ua власну статтю по управлінню ефективним розвитком фірми на основі графічного методу аналізу прибутковості та продуктивності фірми в ринковому середовищі. Графічно добре видно пік та місця спаду фірми (криза) на L-run періоді, визначено функціональну залежність якісних та кількісних показників. Доречі ефективність бізнесу не можна визначити на основі аналізу калькуляції собівартості (ABC) чи на основі аналізу доданої вартості (на мікрорівні - це ті вкладені активи, що дозволяють одержати прибуток, на макрорівні - це ВВП: метод EVA). Ефективність бізнесу визначають шляхом відношень показників прибутковості (продуктивності) до потенціалу фірми. Зокрема - це графоаналітичні методи. Доречі витратний метод калькуляції собівартості Activity Based Costing (чесно не знав, що у міжнародній практиці він має таку назву) мають 80-90 % виробничих підприємств. Інші ж використовують метод надбавки та метод процентної надбавки прибутку до активів. Що ж до інформаційно-аналітичних систем - то даний аспект є надзвичайно важливим - знову ж необхідність якісного та своєчасного опрацювання інформації на основі якої формуються управлінські рішення. Дякую автору. Доречі зустрічав дуже розвинені структури підприємтсв, де проста інформаційна система мала вигляд великої павутини: декілька сховищ даних, до 10000 користувацьких серверів, зведене сховище, канали обробки та аналізу даних і таке інше (правда взагалі не зрозуміла для мене система). На жаль додати до сказаного автором нічого не маю тому ще раз дякую йому. Надіюсь, що скоро моя стаття зявиться на сайті. Якщо у відгуку щось зацікавило або з чимось не згідні, то пишіть на е-меіл).
P/S Дякую тим хто все прочитав і обдумав.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua