Автор:
Дата: 01.07.25 10:15
Колеги! Можу вставити свої 5 копійок? Я не проти вибору однієї книжки-"незабудки" (або "нагадайки", що таке маркетинг, чи операційний менеджмент) для керівника. Але, дуже важко знайти відповіді на всі питання в одній, навіть супер праці. Тому, я вважаю, що треба мати цілу бібліотеку.
Наведу приклад: я запитав на одному сайті з логістики про список літератури, яка необхідна для того, щоб скласти іспит CPIM (certified production and inventory manager) - престижна "корочка" на Заході, а тепер і на Сході (в Росії) - і отримав список літератури на 7-ми (семи!) сторінках. І немає значення топ хоче отримати CPIM, чи просто плановик... Тому: читайте, устав, товаріщь солдат, як любили казати батьки-командири в часи моєї юності. :) Або гризіте граніт науки, як повчали вже інші в той самий період життя. :) Або по-людьски: чим більше і постійно читаєш різної літератури - тим краще розумієш бізнес.
Скажу ще: навіщо тоді люди роками навчаються на МВА, якщо можемо почитати одну книжечку - і відразу станемо супер спецами?
Зі свого боку можу тут, якщо буде цікаво, подати невеличкий список літератури з логістики й операційного менеджменту, який дозволить нефахівцю (маркетологу, фінансисту), чи вищому керівникові розмовляти з нами однією мовою. Чи точніше розуміти нас, матюгливих, злих, інертних, песимістичних і замурзаних мазутом приземлених чуваків з виробництва та логістики. :) Дякую.
|
|