Менеджмент: методологія та практика

Management.com.ua

ФОРУМИ >> Загальний форум >> Re: Литература ТОП-менеджмента

url: //www.management.com.ua/forum_common/read.php?f=2&i=2791&t=2783&v=f
 НОВА ТЕМА  |  Список тем  |  Перейти до теми  |  Пошук  |  Вхід   <<  |  >> 
 
Автор: UkrDim 
Дата:   01.07.25 10:15

Добрый день!
Пожалуйста подскажите «настольную книгу» директора по экономическим вопросам и стратегическому развитию для начинающего Топ-менеджмента.

Интересует «просто и доходчиво» написанная книга по менеджменту с теоретической классификацией вводных понятий и практической методологией.
Буду очень благодарен за советы,
Дмитрий.

 
 
Автор: Sergiy 
Дата:   01.07.25 10:15

Например, "Семь нот менеджмента".

 
 
Автор: sunsphere 
Дата:   01.07.25 10:15

Хомяков В.І. Менеджмент підприємства - змістовно і по суті.

 
 
Автор:  
Дата:   01.07.25 10:15

Колеги! Можу вставити свої 5 копійок? Я не проти вибору однієї книжки-"незабудки" (або "нагадайки", що таке маркетинг, чи операційний менеджмент) для керівника. Але, дуже важко знайти відповіді на всі питання в одній, навіть супер праці. Тому, я вважаю, що треба мати цілу бібліотеку.

Наведу приклад: я запитав на одному сайті з логістики про список літератури, яка необхідна для того, щоб скласти іспит CPIM (certified production and inventory manager) - престижна "корочка" на Заході, а тепер і на Сході (в Росії) - і отримав список літератури на 7-ми (семи!) сторінках. І немає значення топ хоче отримати CPIM, чи просто плановик... Тому: читайте, устав, товаріщь солдат, як любили казати батьки-командири в часи моєї юності. :) Або гризіте граніт науки, як повчали вже інші в той самий період життя. :) Або по-людьски: чим більше і постійно читаєш різної літератури - тим краще розумієш бізнес.

Скажу ще: навіщо тоді люди роками навчаються на МВА, якщо можемо почитати одну книжечку - і відразу станемо супер спецами?

Зі свого боку можу тут, якщо буде цікаво, подати невеличкий список літератури з логістики й операційного менеджменту, який дозволить нефахівцю (маркетологу, фінансисту), чи вищому керівникові розмовляти з нами однією мовою. Чи точніше розуміти нас, матюгливих, злих, інертних, песимістичних і замурзаних мазутом приземлених чуваків з виробництва та логістики. :) Дякую.

 
 
Автор: KosKa 
Дата:   01.07.25 10:15

Александр,

поделитесь списком, если не сложно. Любопытно взглянуть. Можно по почте

 
 
Автор:  
Дата:   01.07.25 10:15

Шановний Костянтине! Список на СРІМ - не надішлю - не маю дозволу того, хто його складав... :( Але, Ви можете зареєструватись на сайті http://www.productionplanning.ru - і він Вам стане доступним. Зі свого боку можу порекомендувати дві книжечки: коротенькі, маленькі, але дуже пристойні:

З логістики:
Глогусь О. Логістика: Навчальний посібник. Тернопіль. Економічна думка. 1998. - 166 с. (це видання слід шукати в бібліотеках – в продажу давно немає). Але, можете замість цього придбати Пономарьова Ю. В. Логістика: Навчальний посібник. Київ. Центр навчальної літератури, 2003. - 192 с. Є вже друге видання.

З операційного (виробничого) менеджменту:
На жаль, краща книжка з цієї галузі (серед коротких та містких) вдома, точні "реквізити" напишу завтра. Автор Гевко, назва: Операційний менеджмент. Якщо не помиляюсь.

Щодо товстих і детальних книжок - можу порекомендувати більше. Але, ми ж говоримо тут про короткі стислі огляди галузей менеджменту. :) Дякую.

 Список форумів  |  У вигляді дерева   <<  |  >> 


 Дана тема закрита 
Copyright © 2001-2014, Management.com.ua