НОВИНИ від 27.01.2003

Світовий Банк оголошує Програму малих грантів для громадських організацій на 2003 рік. У 2003 році за Програмою малих грантів буде підтримуватися громадська діяльність, спрямована на розширення прав вразливих та незахищених груп населення. Метою цьогорічної Програми малих грантів є сприяння розширенню прав громадян задля посилення їх причетності до процесів розвитку і забезпечення таким чином ширшого та рівноправного залучення населення до цих процесів.

Основними аспектами розширення прав вразливих груп населення є: доступ до інформації; доступ до організаційних зв’язків, що виходять за межі місцевої громади; спроможність впливати на життя суспільства та вести переговори з місцевими та центральними органами влади; наявність гідних довіри загальнонаціональних і місцевих установ, а також політичної та правової баз, які забезпечували б участь населення у громадській діяльності.

Організації громадянського суспільства відіграють важливу роль в залученні співвітчизників до боротьби з бідністю та виключенням із суспільного життя. Отож бенефіціарами Програми малих грантів мають бути організації громадянського суспільства, які працюють з ініціативами, спрямованими на розширення прав вразливих та виключених із суспільного життя груп населення.

Як сприяти кращій участі у громадській діяльності вразливих груп населення…

Детальну інформацію про Програму та можливість участі у ній, а також бланк заявки на грант можна знайти на сайті представництва Світового Банку за адресою www.worldbank.org.ua, або на сайті Ресурсного центру “Гурт” www.gurt.org.ua.

Заявки українською та англійською мовами (три примірники українською мовою та два - англійською) потрібно надіслати до Представництва Світового банку в Україні за адресою: 01034, м. Київ, вул. Лисенка, 2, з поміткою “на конкурс “Програма малих грантів” до 19 лютого 2003 року.

З питаннями звертатись до Юрія Савка, координатора зв’язків з громадськими організаціями Представництва, або до Мар’яни Туряниці, консультанта відділу зв’язків з громадськими організаціями, за тел. (044) 490-66-71/72/73.

Original URL: www.management.com.ua/news/?id=206
Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
bigmir)net TOP 100