Олександр Йосипович Саврук Олександр Йосипович Саврук
декан kmbs, партнер SCG
1995-2010 рр. — директор Strategic Consulting Group (SCG), української приватної менеджмент-консалтингової компанії.

Кандидат економічних наук, член Української асоціації менеджмент-консультантів, співпрацює у напрямку стратегічного менеджменту з Києво-Могилянською бізнес-школою. Працював членом дорадчих органів при Голові Фонду державного майна України та Міністра економіки України.

Приймав участь у консультаційних проектах з комплексної трансформації бізнесу десятків підприємств у різних галузях економіки в Україні для українських та західних клієнтів. Разом з міжнародною командою консультантів було розроблено унікальну методологію трансформації/ реструктуризації підприємств для компаній, що діють в умовах перехідних економік. Має участь роботи та керівництва проектами, спонсованими донорськими організаціями — Тасіs, Світовий банк, USAID та іншими.

Проводив семінар в Гарвардському університеті "Тенденції розвитку українських підприємств в умовах перехідної економіки", організований Українським інститутом досліджень при Гарвардському університеті та Програмою Гарвардського університету "Ініціатива з розвитку бізнесу в Україні" (Harvard Ukrainian Business Initiative), Cambridge, Massachusetts, USA. Виступав із презентацією "Впровадження системи аналізу витрат за видами діяльності (Activity Based Costing — "ABC") в східноєвропейських приватизованих виробничих компаніях: "ABC" як інструмент трансформації підприємств" на 6-му щорічному Конгресі "Управління витратами" (Сost Мanagement Сongress 2000), New Orleans, Louisiana, USA, та з доповідями на численних конференціях та семінарах в Україні.

В рамках програм Консорціуму із вдосконалення бізнес-освіти в Україні (CEUME), працює над серією семінарів для викладачів вищої школи та керівників бізнесу у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку.

Засновник інтернет-порталу для управлінців Менеджмент.com.ua — першого в Україні веб-порталу для професіоналів в галузі управління — керівників підприємств, викладачів вищих навчальних закладів та управлінських консультантів.

E-mail: os@scg.com.ua