БІЗНЕС-ОСВІТА | World MBA Tour 16 листопада 2005 р.

Зростаючий попит на MBA у Центральній Європі

Показники відвідування нещодавніх заходів World MBA Tour у Центральній Європі підтвердили зростання попиту на бізнес-освіту. Виставки, проведені у Будапешті, Афінах, Стамбулі та Москві, відвідало на 30% більше людей, ніж минулого року, в той час як представники шкіл на першій виставці MBA у Києві повідомили, що вони були просто вражені величезним попитом (презентаційних матеріалів вистачило лише на половину події)!

Кандидати високого ґатунку — таким було головне враження представників шкіл під час виставки у Будапешті. На тутешній четвертій виставці World MBA Tour було більше 50-ти бізнес-шкіл цього року, більшість з них (13) представляли США. Відвідувачі були не лише з Угорщини, а й з сусідніх країн (Словакія, Румунія, Австрія, Хорватія та Чеська Республіка), їх досвід роботи, у середньому, складав 5-6 років, і це був дуже гарний старт для Центральної Європи 2005.

"Зараз у США існують чудові можливості працевлаштування", — пояснює Paul Danos, декан Tuck Business School, — наші іноземні студенти, включаючи представників Центральної Європи, закінчують тут програму MBA та здобувають чудові вакансії з чудовими гонорарами в США."

Міжнародний ринок праці стрімко розвивається. І не можна не відмітити, що багато людей, які в змозі задовольнити сучасну пропозицію працевлаштування, не могли б цього зробити без відвідування програм MBA.

Нові дані підтверджують різке зростання кількості кандидатів, що реєструються на проходження пропускного тесту до вступу в міжнародні бізнес-школи — GMAT®, зокрема, на 13.7% збільшилося реєстрацій в Угорщині, Греції, Туреччині, Росії та Україні.

П'яту виставку World MBA Tour в Афінах, де було представлено 70 шкіл, відвідали, в основному, молоді, але добре обізнані люди, потенційні кандидати на МВА. Судячи з результатів, інтерес до програм MBA у Греції зростає!

Цьогорічна виставка у Стамбулі зібрала 81-у бізнес-школу. Загалом, Туреччина стала основним джерелом міжнародних студентів МВА за останні роки, і ця тенденція, схоже, зберігатиметься протягом багатьох років. Потенційні студенти з Туреччини молодші, в середньому, ніж кандидати з інших країн, але чудово володіють англійською мовою та приходять на виставку добре підготовлені.

За словами Matt Symonds, міжнародний досвід MBA залишається ціллю для більшості аплікантів топових бізнес-шкіл, незважаючи на зростаючу кількість альтернатив у своїх країнах. Однією з основних причин цього є кращі можливості працевлаштування, які кандидати не можуть отримати, відвідуючи місцеві програми.

Michael Cronin (Wharton School) погоджується, що топові бізнес-школи все ще залишаються вибором молодих професіоналів. Він також відмічає, що у Wharton дуже серйозно ставляться до рівня аплікантів, шукають кращих з найкращих для навчання у своїх лавах. Щодо студентів з Центральної Європи, то вони привносять надзвичайно велику цінність у клас, так як представляють країни з великими соціальними, політичними та економічними змінами.

Якщо Ви бажаєте отримати інформацію про наступні виставки у Центральній Європі, будь ласка, заходьте на www.topmba.com.

За матеріалами www.topmba.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
3 листопада 2020
Київ
KPI-Мотивація. Побудова системи оплати за результатом
19-20 листопада 2020
Київ
Управління проектами
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний часТворча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час
Розвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати метиРозвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще та досягати мети
Сила звички. Чому ми діємо так, а не iнакше в життi та бiзнесiСила звички. Чому ми діємо так, а не iнакше в життi та бiзнесi

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)