ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Якщо людина не йде в ногу з усіма, можливо, вона чує інший ритм. Дозвольте їй дотримуватися цього ритму, яким би він не був.
 Рей Даліо

2. Єдине, що дає посада, — це трохи часу. Для того щоб збільшити ваш вплив на інших або ж похитнути його.
 Джон Максвелл

3. Армійське правило: «Командувати вміє лише той, хто вміє підкорятися». Це все одно, що сказати: «Плавати вміє лише той, хто вміє тонути».
 Лоуренс Джонстон Пітер

4. Знати мету, якої ми прагнемо, — це розважливість; досягти цієї мети — вірність погляду; зупинитися на ній — сила; потрапити далі мети — зухвалість.
 Шарль Піно Дюкло

5. Бізнес — це завжди командна гра. Немає такого, що ось є великий лідер, який сидить і роздає вказівки. Ефективне підприємство так не збудуєш.
 Стефан Шварцман

6. Ніяка соціальна інституція не здатна вижити, якщо для керівництва нею потрібен геній і надлюдина. Інституції мають бути організовані таким чином, щоб ними могли управляти звичайні люди.
 Шетіл Сандермоен

7. Якщо ви бажаєте поліпшити свою здатність передбачати майбутнє, не чекайте розвитку тенденцій, а спостерігайте за тими, хто порушує правила, оскільки це перша прикмета значущих змін.
 Джоел Баркер

8. Головне в управлінні — це любов. Якщо ви не завоюєте симпатії людей, ви не зможете нічого їм продати.
 Інгвар Кампрад

9. Культура — це віддзеркалення того, хто ви є і що ви робите, вона не створюється завдяки ретельно сформульованим місіям або зборам комітетів.
 Марк Рендольф

10. Фахівець, який все ускладнює, не працює належним чином. Професіонал повинен вміти робити речі простими.
 Річард Бренсон

11. Час є безкоштовним, але безцінним. Ви не можете володіти ним, але можете його використовувати. Ви не можете залишити його, але можете витратити. Якщо ви його втратили, ви вже ніколи не зможете його повернути.
 Харві Маккей

12. Робота зі складністю — це неефективна і непотрібна втрата часу, уваги та розумової енергії. Ніколи не буває виправдання складним речам, коли вони можуть бути простими.
 Едвард де Боно

13. Дуже складно дати визначення слову «лідерство», а «хорошому лідерству» і поготів. Але якщо люди готові за вами йти хоч на край світу, ви — відмінний лідер!
 Індра Нуї

14. Керівник повинен розуміти, що йому завжди можна знайти заміну. І немає нічого гіршого «забронзовілого» CEO, який надає дуже велике значення своїм минулим досягненням.
 Енді Гроув

15. Дотримуйтесь двох правил успішного продажу: по-перше, знати, що продаєш, і по-друге, уклавши угоду, нічого більше не пропонувати.
 Ларрі Кінг

16. Люди, які ніколи не ризикують, серйозно помиляються приблизно 2 рази на рік. Люди, які звикли ризикувати, роблять 2 серйозні помилки щорічно.
 Пітер Друкер

17. При наявності ентузіазму ви можете досягти всього. Ентузіазм — наріжний камінь всього прогресу! Тільки з ним можливий успіх. Без нього у вас є лише можливості.
 Генрі Форд

18. Для того, щоб вижити на ринку, компанія повинна вміти адаптуватися. Позбавляйтеся від бюрократії!
 Гері Хемел

19. Найкоротша дорога до змін — не боятися посміятися над зробленими помилками, помилковими уявленнями, над своєю дурістю. Це звільняє від тяги до звичного старого стиля поведінки і вчинків, прискорює просування вперед — до нового.
 Спенсер Джонсон

20. Сьогоднішній світ пересичений, на ринку практично немає місця для ще одного бренду, ще одного бізнесу, ще одного продукту або ще однієї послуги. Однак ринок для мрії, в яку можна вірити, безмежний.
 Джеймс Уотт
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua