КНИГИ :: Стратегия, Лидерство ::

Величні за власним вибором

Величні за власним вибором

КУПИТЬ КНИГУ - Величні за власним вибором


КУПИТЬ КНИГУ «Величні за власним вибором» в Kniga.biz.ua (за гривни)

КУПИТЬ КНИГУ «Величні за власним вибором» в Yakaboo.ua (за гривни)
Примечание: относительно приобретения книг просим обращаться в соответствующие интернет-магазины либо издательства.
Название: Величні за власним вибором
Автор(ы): Джим Коллінз
Издательство: "Наш Формат", — 2014

Описание:
Оригінал (англ.): "Great by Choice: Uncertainty, Chaos, and Luck — Why Some Thrive Despite Them All" by Jim Collins, Morten T. Hansen

Книга «Величні за власним вибором» — це культовий бестселер ділової літератури. На основі дев’ятирічних досліджень Коллінз і його колега Хансен вивели принципи створення великого та сталого підприємства в наші непередбачувані і насичені подіями часи.

Автори розглядають так званих «десятикратників» — компаній, які за період дослідження отримали показники, що в 10 разів перевищують середні результати по галузі. При цьому успіх таких компаній багато в чому визначали подібні особисті якості та менеджерський стиль їх лідерів. Період дослідження був узятий дійсно репрезентативний — майже 40 років, з 1965 по 2002 рік. Автори досліджували компанії з різних ринків, у тому числі з секторів, наприклад, авіа, IT, медицина. По суті, книга є дослідженням ефективності окремих компаній і самого феномену ефективності. Автори, оцінками і висновками яких можна довіряти, з’ясували, що надзвичайно великий успіх компаній-десятикратників обумовлений не кількістю створюваних і впроваджуваних інновацій, що не є схильністю до ризику і не швидкістю росту і прийняття рішень.

Цей бестселер буде цікавий тим, хто цікавиться стартап-ринком і робить свій власний бізнес, а значить, хоче вчитися на помилках і вірних рішеннях великих попередників, вивчає ринкові закономірності — висновки авторів, підкріплені цифрами та фактичними обґрунтуваннями, а методологія дослідження описана досить докладно, щоб її перейняти і застосувати.

Книга відповідає на головне питання: чому одні компанії процвітають в умовах економічної нестабільності і навіть хаосу, а інші гинуть? То ж книга «Величні за власним вибором» не лише розповідає про економічні цикли, фінансові коливання, але і описує мінливі умови ділового світу, «наповненого швидкими змінами і драматичними руйнуваннями».

Загальний тираж бестселера на сьогодні сягає більше 4 мільйонів примірників. Книга перекладена більш як 35 мовами. В Україні вона вийде вперше у видавництві «Наш Формат», яке започатковує серію книг ділової публіцистики.


Про автора:

Джеймс "Джим" Коллінз (James, "Jim" Collins) — американський бізнес-консультант, письменник, дослідник. Автор і співавтор п’яти світових бестселерів («Як гинуть великі і чому деякі компанії ніколи не здаються», «Від хорошого до великого: чому деякі компанії здійснюють прорив, а інші ні», «Побудовані навічно» та ін.). Публікується в Harvard Business Review, Business Week, Fortune та інших виданнях. Викладач Стенфордського університету. Творець лабораторії менеджменту, навчальною управлінців з приватного та державного сектора.


ДРУГИЕ КНИГИ АВТОРА (Джим Коллінз):
comments powered by HyperComments

БИЗНЕС-СОБЫТИЯ ПО ТЕМЕ:
23-24 декабря 2017
Киев, Гостиница «Мир»
Стратегическая Сессия. Разработка стратегии топ-менеджментом компании (Игорь Немировский, Инна Старожукова)
НОВЫЕ КНИГИ ПО ТЕМЕ:ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ ПО ТЕМЕ:

ПОИСК КНИГИ:  bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГИЯ: Стратегия, Маркетинг, Изменения, Финансы, Персонал, Качество, ИТ
АКТУАЛЬНО: Новости, События, Тенденції, Интервью, Бизнес-образование, Комментарии, Рецензії, Консалтинг
СЕРВИСЫ: Бизнес-книги, Работа, Семинары, Форумы, Глоссарий, Цитаты, Рейтинги, Ресурсы, Статьи партнеров
ПРОЕКТЫ: Блог, Видео, Визия, Визионеры, Бизнес-проза, Бизнес-юмор

Страница Management.com.ua в Facebook    Management Digest в LinkedIn    Отслеживать нас в Twitter    Подписться на RSS    Почтовая рассылка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал создан и поддерживается STRATEGIC