КНИГИ: Видавництво "ВД «Києво-Могилянська академія»"
тел.: (044) 425-77-84, 425-35-66
e-mail: phouse@ukma.kiev.ua
url: http://km-academia.ukma.kiev.ua/

СПРАВКА:

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» створений 1996 року для задоволення потреб відродженого Університету та широкого загалу в україномовних підручниках, навчальних посібниках, словниках та іншій книжковій продукції. Продовжуючи традиції просвітництва і книгодрукування, започатковані в Академії майже чотири століття тому, Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» вже випустив у світ понад 300 книжок з різної тематики, зокрема видання з історії, філософії, економіки, культурології, права, соціології, природничих, комп’ютерних наук та інших галузей знань.

Окремі підручники та посібники унікальні за викладом предмета навчання, деякі не мають аналогів серед вітчизняних видань.

За художнім оформленням, дизайном і поліграфічним виконанням наші книжки відповідають найсучаснішим вимогам. Наші видання завжди можна побачити на міжнародних та вітчизняних книжкових виставках, ярмарках. У 2005 році найкращі з них були відзначені. Диплом ІІІ ступеня Форуму видавців у Львові здобула книжка «Українська мова у ХХ сторіччі: історія лінгвоциду» під редакцією Лариси Масенко; вона визнана також книжкою року в номінації «Політлікнеп» і відзначена Дипломом Президента Форуму видавців у Львові. Книжка «Історія українського козацтва» (колектив авторів під керівництвом В. А. Смолія) отримала Диплом ІІ ступеня в номінації «З глибини знань» національного конкурсу «Краща книга України».

Книги видавництва Автор(и)
Рік видання
1. Методи опитування Володимир Паніотто, Наталія Харченко
2018
2. Десять смертних гріхів маркетингу Філіп Котлер
2006

  ВСІ ВИДАВНИЦТВА


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic