ПОДІЇ | Анонс

Спеціалізована щорічна освітня виставка
"Найкраще в швейцарській освіті"

16-17 вересня 2006 р.

Освітня агенція «ДЕК» за участю швейцарських освітніх закладів та за підтримки посольства Швейцарії в Україні проводить другу спеціалізовану освітню виставку "Найкраще в швейцарській освіті".

Учасники виставки: мовні центри для дітей та дорослих, швейцарські приватні школи, міжнародні університети, Інститут готельного менеджменту

В цьому році на виставці широко представлені університетскькі програми (ВВА, МВА), а також програми, пов'язані зі спеціальністю "готельний менеджмент", які користуються великою популярністю серед українських студентів.

Також на виставці можна отримати детальну інформацію про підготовку та вступ до приватних шкіл Швейцарії, можливості вивчення іноземних мов для дітей і дорослих.

Виставка надає можливість відвідувачам поспілкуватись з представниками швейцарських навчальних закладів про умови вступу та навчання. Також відвідувачі виставки зможуть отримати індивідуальні консультації, підібрати програму чи курс, який відповідає індивідуальним вимогам, зарахувати себе або дитину на деякі програми.

Відвідувачі виставки: школярі та їх батьки, студенти, а також молоді сучасні люди, які прагнуть підвищувати свій освітній та мовний потенціал.

Дата та місце проведення:

  16 вересня — м. Дніпропетровськ, готель «Парк» (вул. Ворошилова, 21Д) з 12.00 до 18.00
  17 вересня — м. Київ, готель «Редіссон САС» (вул. Ярославів Вал, 22) з 12.00 до 18.00
­

Інформаційні партнери виставки: «5 Канал», Комсомольская Правда в Украине, Экономические Известия, Дело, 2000, Власть Денег, What's On.

Организатор: Освітня Агенція "ДЕК"

Додаткова інформація за тел. (044) 529-97-13, 529-87-13, 502-13-25, ukr@dec-edu.com, Ірина Кузьменко.


  Освітня агенція "ДЕК"

  Освітня агенція "ДЕК" — компанія, яка надає послуги в сфері закордонної освіти. Ми надаємо кваліфіковані консультації по різних аспектах міжнародної освіти. Спектр програм, які ми пропонуємо, широкий: мовні курси для дітей і дорослих, підготовка та вступ до приватних шкіл, університетів, програми культурного обміну.

  Наші партнери — кращі заклади освіти по всьому світі (Швейцарія, Великобританія, Німеччина, Франція, США, Нова Зеландія, Австралія, Японія, Швеція та ін.).

  Ми є представниками багатьох закордонних навчальних закладів (приватних шкіл, університетів, мовних коледжів). Регулярно нами проводяться семінари за участю представників іноземних навчальних закладів.

  Щорічно ми проводимо освітні виставки, присвячені освіті в Великобританії та Швейцарії.

За інформацією прес-релізу DEC.
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)