ПОДІЇ | Анонс

Відкриття нового сезону Міжнародного Змагання Global Management Challenge

Global Management ChallengeВідкривається новий сезон Міжнародного Змагання Global Management Challenge (GMC) в Україні. Презентація GMC-2007 для професійних управлінців, топ-менеджерів, HR-директорів і всіх, хто бажає приєднатися до Міжнародної сім'ї GMC, відбудеться 1-го березня в Києві.

Global Management Challenge — це бізнес-симуляція стратегії та менеджменту, яка базується на реальній бізнес-ситуації, де велика кількість віртуальних компаній, представлених командами-учасницями, змагаються між собою в спільному бізнес-середовищі. При цьому складна комп'ютерна модель відтворює взаємодію різних відділів компанії (Маркетинг, Фінанси, Персонал, Виробництво, Продажі, Відділ інновацій), ринкову конкуренцію та поточну економічну ситуацію.

На презентацію вже запрошено 300 гостей — власників найбільших компаній, топ-менеджерів, HR-директорів, доповідачів та учасників Змагання 2006-го року, представників преси та телебачення. Серед гостей будуть представлені партнери з інших країн, зокрема, HR-директори провідних російських компаній.

За круглим столом учасники поділяться своїм досвідом Змагання GMC-2006 та новими інструментами, які сприяють як формуванню команди професіоналів, відкриттю управлінських талантів, так і успішному розвитку компанії.

Для участі у заході вже було зареєстровано такі компанії, як: ІНКОМ, Ernst&Young, DATAGROUP, МІБ, Укрексімбанк, ТАС, ВД Галицькі контракти, ПБК Славутич, АКБ Форум, УкрСиббанк, Інтерпайп, KPMG, Tchibo, Золоті ворота, Київська інвестиційна група, ОРАНТА та ін.

Для участі в презентації необхідно до 26 лютого 2007-го року заповнити реєстраційну форму на сайті www.challenge.in.ua або зв'язатися за телефонами (044) 528-33-24, (044) 539-37-43/48/54.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)