ПОДІЇ | Анонс

В Україні з'явиться рейтинг соціально відповідальних компаній

Рейтингова "лихоманка" бере свій початок від американських традицій. Саме американські журнали вперше опублікували списки топ-500 провідних компаній, топ-100 найбагатших людей та топ-50 найкращих місць для життя. Кожен рейтинг має свою цінність і у кожного є свої сильні та слабкі сторони. Та як би там не було, схоже, що мода не рейтинги нарешті дійшла й до України. І це не може не радувати, оскільки саме завдяки рейтингам популяризуються найсучасніші підходи та практики управління.

Українське Рейтингове Агентство (УРА) та видавничий дім "Галицькі контракти" готують до виходу рейтинг соціально відповідальних компаній. Задача рейтингу — привернути увагу компаній до проблем становлення системи корпоративної соціальної відповідальності, забезпечити діалог між бізнесом та суспільними інститутами, показати наявність соціально відповідальних компаній, окреслити особливості та перспективи соціалізації українського бізнесу.

Для більш об'єктивного створення методики і формату проведення досліджень, ВРП "Гвардія" проводить відкритий діалог з українським бізнесом. Першочерговою формою цього діалогу стане публічне обговорення ініціатив "Гвардії" в рамках інтернет-конференції "Оцінка корпоративної соціальної відповідальності в Україні". Форум відкриється 3 жовтня 2007-го року об 11.00. Електронна адреса: kontrakty.ua/socforum

До участі у форумі запрошуються всі зацікавлені особи. В ході інтернет-конференції компанії отримають змогу представити свої стандарти корпоративної соціальної відповідальності, поділитися досвідом, висловити власну думку про рейтинг та методики дослідження.

Список компаній, запрошених до обговорення теми: СКМ, Індустріальний Союз Донбасу, Інтерпайп, Нестле Україна, Союз-Віктан, Київстар, ТНК-ВР, Концерн Стірол, ММК ім. Ілліча, Самсунг Україна, НР-Україна, ЕВА (Європейська бізнес-асоціація).

З питань участі в діалозі просимо звертатися в редакцію ВРП "Гвардія":

    тел./факс.: 8 (044) 391-51-96
    e-mail: rating@dtkt.kiev.ua
    Контактні особи: Олексій Яцюк, Тарас Бай

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)