ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Можно ли научиться лидерству?' (читати статтю)



 Відгук на статтю 'Можно ли научиться лидерству?' (читати статтю)
Автор: Александр
Дата:   2007-01-10 19:24:26

Стаття досить цікава. Ще цікавіше було читати відгуки (чесно кажучи я і вибрав цю статтю тільки через те, що тут було багато відгуків). Переважно підтримую думку Злого Сердца. Однак якщо вже я ще не є Лідером, або поки не є, або навіть може зовсім і не буду, то головну ідею статті - виховання (не навчання) Лідерів зрозумів. Своїх дітей ми повинні виховувати і навчати. Не варто сподіватися на елітні садочки і школи, що там все йому розкажуть і покажуть. Потрібно починати з самого малечку. Чим більше знань і досвіду ми передамо своїм дітям (якщо сам чогось не маєш - попроси когось іншого якому довіряєш як собі), тим менше вони потім будуть мати проблем. І пам"ятайте, діти - наше майбутнє. Коли вони виростуть і зможуть зробити своє життя кращим - вони покращать нам наше життя.
to Пуля: Не переживай. Якщо є Лідер, то в нього буде й команда.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua