ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Як розповісти працівникам про стратегію' (читати) Відгук на 'Як розповісти працівникам про стратегію' (читати)
Автор: Володимир
Дата:   2008-01-29 14:44:22

Деяких з даних проблем можна уникнути шляхом децентралізації процесу розробки стратегії, тоді як прийняття її буде вже централізоване. Коли стратегія формується на основі слабких сигналів всередині компанії, кожен працівник дає свій сигнал (про наявність ресурсів, перспектив, активів і т.д. на свому рівні). При цьому він вчиться на помилках і засвоює поняття стратегії на процесі прийняття, коли спеціаліст із стратегічного менеджменту опрацьовує інформацію. Звичайно даний спосіб стосується лишень розробки короткострокових та середньострокових стратегічних альтернатив, оскільки для корпоративної (або ділової) стратегії необхідна інформація на основі сильних сигналів (глобальніше поняття) переважно із зовнішнього та макросередовища компанії. Хоча на рахунок МВІДК ) то тут потрібен вже креатив))) зі сторони менеджера!


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC