ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Корпоративная социальная ответственность: кому быть лидерами в ХХI веке?' (читати) Відгук на 'Корпоративная социальная ответственность: кому быть лидерами в ХХI веке?' (читати)
Автор: Смерек В.Я. (ГіперМудрець)
Дата:   2008-07-22 21:51:28

Досить цікава стаття про корпоративну соціальну відповідальність (як доречі і багато інших статей Людмили Савицької). Але оскільки я вже писав кілька коментарів до статей присвячених темі корпоративної соціальної відповідальності, то тут обмежуся лише одним зауваженям. А саме автор в короткому анонсі до цієї статті говорить такі слова: "...Между тем компании, реализующие идею корпоративной социальной ответственности последовательно и полномасштабно, получают фактически неисчерпаемые возможности для стратегической дифференциации". Так от на мою думку досягнути зараз стратегічної диференціації компаніям з допомогою корпоративної соціальної відповідальності проблематично - адже для західним компаній така відповідальність стала вже фактично стандартом (принаймі для великих компаній) і тому по аналогії як це сталося з якістю продукції сприймається не як конкурентна перевага, не як важлива ознака для позиціювання, а як сама собою необхідна річ. Для пострадянских компаній це ще зарано використовувати для диференціації. Адже наші люди наразі не чутливі до такого параметра. Це доречі прямо і непрямо підтверджують не зовсім вдалі і просто невдалі спроби (які мали і мають місце на наших теренах) виробити собі імідж соціально відповідальної компанії (банку).


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC