ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Калькулятор внутренней устойчивости фирмы' (читати) Відгук на 'Калькулятор внутренней устойчивости фирмы' (читати)
Автор: Володимир
Дата:   2010-01-12 17:47:47

Скільки таких статей вже написано.. Дивує те, що автор Доктор економічних наук!! ЯК? Цей калькулятор може запросто придумати учень початкових класів((( Недоліки: до практики має дуже-дуже далеке відношення (навіть не через суб'єктивність та неоднозначність оцінок 1-10 балів, а через непотрібність такого калькулятора для "внутрішньої" діагностики "ризиків" підприємства)). По-друге, краще виглядають такі типу інноваційні речі, коли в них вводять ще й зважувальні коефіцієнти (наприклад, корп культура для якоїсь галузі є важливішою аніж інформаційна організація)
По-третє, слабкі сторони "внутрішньої стійкості" підприємства (або їх суб'єктивну оцінку) не варто сумувати, оскільки потім прийняти правильне рішення (яке неможливе на основі таких методів) по видах діяльності (по структурі та орг підприємства) є неможливим)))
"Идеи профессора Гарвардской школы бизнеса Роберта Симмонса позволили разработать калькулятор внутренней устойчивости фирмы" - ця фраза вбила... Ще напишіть про калькулятор оцінки CRM та ERP систем і управлнські рішення на основі висновків по калькулятору...


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC