ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Интеграция целей компании с бюджетированием' (читати) Відгук на 'Интеграция целей компании с бюджетированием' (читати)
Автор: Володимир
Дата:   2013-02-22 13:32:36

Стисла, файна стаття, проте дозволю собі звернути увагу на наступне: "различные сценарии развития событий: пессимистичный, оптимистичный и вероятностный" - очевидно усі типи сценаріїв будуть ймовірнісними, причому кількісні (вартісні) результати їх реалізації можна виміряти (чесно кажучи на практиці не зустрічав) методами групи Монте-Карло.
По-друге,"Сценарий же бюджета всегда утверждается один" - не зовсім вірно. оскільки при встановлені допустимої фінансової/операційної гнучкості підприємства, бюджет може мати "плаваючі пункти" для адаптації до економічних змін. На практиці я використовую базовий бюджет з подальшими його варіаціями, внаслідок ймовірності (у більшості випадків мат очікуванням (відома факторна модель діяльності підприємства), проте деколи експертно) реалізації певного сценарію. Це дозволяє підвищити так звану адаптивну (динамічну) ефективність діяльності підприємства.


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC