ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Методы оценки и аттестации персонала' (читати статтю) Відгук на статтю 'Методы оценки и аттестации персонала' (читати статтю)
Автор: Багай Вадим Вікторович
Дата:   2001-07-30 12:38:02

Дуже цікавий метод ПСО. Разом з тим хотілося б отримати більш докладну інформацію про нього та теоретичні положення, на яких він побудований. Ця інформація допоможе з"ясувати деякі питання. Наприклад, про перелік якостей (чи є він вичерпним, чи всі ці якості є професійно важливими.
Дякую.

 Re: Відгук на статтю 'Методы оценки и аттестации персонала' (читати статтю)
Автор: Наталья Козак
Дата:   2001-07-31 10:08:50

Вадиму Викторовичу:
Относительно теоретических предпосылок Вам необходимо обратиться к автору статьи (superclub.ru). Но в моем понимании эта информация не поможет Вам определиться с "исчерпывающим перечнем" необходимых сотрудникам качеств:
требующиеся знания, умения, особенности поведения (можно определить эти понятия как "компетенция") будут отличны для каждой конкретной организации и определяться будут исходя из ее стратегических установок. Т.к. мы имеем возможность декомпозировать стратегию (разложить на составляющие, на цели уровня процессов и даже работ), следовательно мы сможем ответить на вопрос: "какими компетенциями должен обладать .. специалист, чтобы была достигнута .. цель".


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC