ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Демон власного виробництва (Demon of Our Own Design)' (читати)



 <<  |  >>
 Відгук на 'Демон власного виробництва (Demon of Our Own Design)' (читати)
Автор: Смерек Віталій Ярославович
Дата:   2008-06-25 19:03:25

Думаю книжка має бути цікавою. Я її правда, ще не читав, тому важко говорити наскільки автор реально відобразив існуючий стан речей. Бо книги такого типу мають властивість хворіти щонайменше на дві хвороби: 1) Так звана хвороба "матричності"; 2) Хвороба "конспіралогії". Автори, які хворіють на хворобу "матричності" мають здатність все дуже перебільшувати і зображати всі процеси, які відбуваються у нашому світі, так як це показано в фільмі "Матриця" режисерів Вачовскі. Хворі на "конспірологію", не так високо літають як "матричники", але в довільній події бачать відблиск різноманітних "заговорів". Тому, коли я прочитаю цю книгу, то більш детально напишу, наскільки реально ця книга відповідає дійсності (звичайно це буде лише моя, можливо теж субєктивна думка).

 Теми Автор  Дата
 Відгук на 'Демон власного виробництва (Demon of Our Own Design)' (читати)  нове
Смерек Віталій Ярославович 2008-06-25 19:03:25 

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua