ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'Бачення майбутнього від Google. Інтерв'ю з Еріком Шмідтом' (читати) Відгук на 'Бачення майбутнього від Google. Інтерв'ю з Еріком Шмідтом' (читати)
Автор: Смерек В.Я. (ГіперМудрець)
Дата:   2008-12-15 13:53:00

Гарне інтервю.Але як на мене трохи має бути більше песимізму. Це правда, що Google може реалізувати самі фантастичні наміри, довести довільну технологію до вершин магії. Але передові технології мають і зворотній бік, і це їхня "Alter Ego" ми люди скоро будемо відчувати (та й вже відчуваємо на собі). Так само як телебачення та інтернет "відовчило" людей від книг, тобто просуті від того "хлібчика", який давав духовність людині. Аналогічно ці досягнення технологій, про які Ерік Шмідт говорить на початку свого інтервю можуть взагалі відовчити людей "мислити". Вже зараз є багато людей які процес мислення замінюють пошуком тон непотрібної інформації в інтернеті, чи просто марнують свій час веб-серфінгом. Тому будь-те обережні. Лише високі технології в руках розумних людей дають "+", а необізнаним вони будуть шкодити (необізнаних до речі велика більшість)

 Відповісти на це повідомлення
 Ваше Ім'я:
 Ваш E-mail:
 Тема:
  

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC