ФОРУМИ: Відгуки на актуальні матеріали: Відгук на 'The Office of Strategy Management: можно ли «приручить» стратегию?' (читати) Відгук на 'The Office of Strategy Management: можно ли «приручить» стратегию?' (читати)
Автор: Олександр Саврук
Дата:   2006-03-01 15:24:25

Користуючись нагодою дякую Костянтину та Владиславу за активну позицію у інтелектуальних дискусіях зі світовими гуру. Цінністю для управлінців має бути практична логіка - що робити у таких випадках. Адже ми знаємо що нові внутрішні підрозділи під "постійнодіючі проекти" вже утворюються. До їхніх задач відносяться проблеми, що стосуються і стратегічних питань, і ув"язки з операційними аспектами, інколи і комунікації, і навчання, і ув"язка з ІТ, і з CRM. Отже - статус цих утворень, вони відповідають за внутрішні проекти чи вже процеси, місце в ієрархії, вимір ефективності їхньої роботи, статус цих висококваліфікованих працівників? Можливо є сенс обмінятись таким досвідом між компаніями та консультантами?


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC