РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА ПОРТАЛУ

Вимоги та побажання до матеріалів, що претендують на розміщення:

  1. Відповідність ідеї порталу. Спрямованість на бізнес-тематику: методологію і практику управління відповідно до тематичних розділів сайту.

  2. Актуальність матеріалу. Ідеї в статті повинні носити характер "інноваційності", кейси — характер "кращої практики" ведення бізнесу в Україні або в світі. Статті не повинні повторювати матеріали, які вже розміщені на сайті.

  3. Концептуальний характер. Статті повинні бути орієнтовані на створення цінності для читачів у довгостроковій перспективі.

  4. Не реклама. Розміщуваний матеріал не повинен носити рекламний характер.

  5. Не антиреклама. Розміщуваний матеріал не повинен носити характер антиреклами.

  6. Збереження авторського права. Повинно бути підтверджено право на републікацию (у випадку якщо матеріал вже публікувався в ЗМІ).

Редакція залишає за собою право не публікувати надісланий матеріал без пояснення причин (принцип "рукописи не рецензуються і не повертаються").


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)