Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Спам 8 листопада 2006 р.

Найбільше зло для компаній — спам

Більше, ніж половина всіх електронних листів — це спам. Більше того — це пряма загроза фінансовому становищу компаній, адже спамери перекладають всі витрати на свою рекламу на плечі потенційних споживачів. І не лише тих, які в результаті куплять продукт.

В "старі добрі часи" рекламодавці витрачали гроші на розробку паперової кореспонденції, вони платили за друк та папір, купували марки для того, щоб розіслати листи. Всі ці витрати, ясна річ, в результаті впливали на ціну самого продукту. Таким чином діяльність рекламістів приносила гроші в економіку. Дизайнери, верстальники, поштарі — кожен отримував свою частку. Той, хто хотів заробити гроші, мусив спершу їх потратити.

Концепція спаму докорінно відрізняється, адже спамери майже не витрачають коштів. Їм не потрібні ні дизайнери, ні верстальники ні, тим більше, поштарі. Це ідеальне рішення для рекламіста. Йому більше не доведеться витрачати грошей! Та чи так це насправді?

Спам з'їдає інтернет-трафік та час на завантаження. І те й інше знижує продуктивність людини, яка стикається зі спамом. Дослідження, проведене Університетом Мериленду (University of Maryland), виявило, що кожен спам-лист відбирає у працівника близько 9-ти секунд часу. А якщо вірити калькулятору "вартості спаму", який можна знайти на cmsconnect.com, щорічна вартість боротьби із цим "стихійним лихом" складає близько $925 на працівника та відбирає у нього ж близько 50 годин робочого часу. Чи не завелику ціну платять компанії тим спамерам, які намагаються зловити у мережі хоча б кількох легковірних?

За подібною ситуацією можемо спостерігати й при роботі зі спамом, який отримується через факси. Адже не спамер, а його, так би мовити, "клієнт" нестиме витрати. Особливо коли факс буде зайнятий отриманням реклами, коли хтось намагатиметься переслати по ньому серйозний діловий контракт.

У багатьох офісах сьогодні стоять спеціальні фільтри від спаму. Проте, використання такої технології може бути невиправданим, адже ви ризикуєте "відфільтрувати" корисну кореспонденцію. Якщо ж через боротьбу зі спамом ви не отримаєте важливого контракту чи пропустите життєво важливий лист від керівництва — значить спам завдав вам непоправного удару. В такому випадку спам може стати навіть причиною втрати бізнесу, як такого.

Якщо це дійсно так, то не дивно, що спам нас дратує. Адже ті, хто займаються таким, з дозволу сказати, "бізнесом", витрачають не свої гроші. Вони витрачають гроші тих, хто потрапляє у спамерську "пастку".

Ярослав Федорак, за матеріалами management-issues.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Тайм-менеджмент. Правильная организация времениТайм-менеджмент. Правильная организация времени
Личностный ростЛичностный рост
Образование против талантаОбразование против таланта
Совсем другой разговор! Как перевести любую дискуссию в конструктивное руслоСовсем другой разговор! Как перевести любую дискуссию в конструктивное русло
Как работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доходКак работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доход

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)