Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


БІЗНЕС-ОСВІТА | Sustainability 15 жовтня 2010 р.

Бізнес-школи ігнорують революцію сталого розвитку

За даними звіту, наданого компанією Accenture щодо дослідження генеральних директорів і проведеного у 2010-му році — 93% генеральних директорів переконані, що проблеми сталого розвитку в найближчому майбутньому будуть критичним фактором успішності бізнесу. 96% респондентів переконані, що питання сталого розвитку повинні бути повністю інтегровані в стратегічні та операційні процеси компанії.

Звіт, опублікований Вінсентом де Ріваз (Vincent de Rivaz), генеральним директором EDF Energy, розглянув лідерські навички критичні для стабільної економіки. За його словами, бізнес-школи повинні звернути особливу увагу на навички сталого розвитку у своїх студентах. Дослідження показує, що генеральні директори вважають навчання менеджерів одним із ключових факторів, які ведуть до сталого розвитку.

Деякі окремі кафедри та бізнес-школи вже усвідомили необхідність розвитку нових управлінських навичок, у тому числі й сталого розвитку. Втім, в загальному, більшість організацій, які вважають себе передовими та інноваційними, впроваджують питання сталого розвитку у свій навчальний процес занадто повільно. Складається враження, що бізнес-школи просто відмовляються помічати виклики та можливості, які відкриває перед ними ця категорія.

У світі існує більше 10 000 бізнес-шкіл. Лише 326 із них підписали документ UN Principles of Responsible Management Education. Лише 60 шкіл є членами організації Academy for Business in Society і тільки 40 входять до Academy for Business in Society.

Частина проблеми полягає в тому, що весь академічний світ та кар'єрне зростання в ньому базується на публікації у академічних журналах, які мотивують створення академічних теорій, що часто не мають нічого спільного з дійсністю. Натомість, сталий розвиток та корпоративна відповідальність вимагають більш глибинної роботи, зниження впливу традиційних управлінських дисциплін, активної взаємодії з бізнесом та розвиток управлінських навичок у реальному часі (таких як залучення акціонерів та крос-функціональне створення партнерських стосунків).

Втім, бізнесу в жодному разі не можна здаватися і зневірятися у можливостях бізнес-шкіл. Натомість, компанії повинні застосовувати всі можливі важелі, щоб стати рушіями необхідних змін.

Компаніям необхідне краще внутрішнє залучення, щоб переконатися, що керівники напрямків розвитку талантів та навчання займаються питаннями сталого розвитку, особливо, коли відправляють потенційних лідерів на управлінське навчання.

Корпоративні рекрутери повинні прямо говорити школам, що вони очікують навичок сталого розвитку від випускників бізнес-школ. І тільки таких випускників вони планують наймати.

Серйозне ставлення до навичок сталого розвитку можливе тільки за умови, що декани шкіл будуть сприймати ці навички як необхідні. Якщо цього не станеться, тоді навички сталого розвитку назавжди залишаться тим, про що мріють роботодавці, але чого не можуть навчити у бізнес-школах.

За матеріалами "Schools ignore sustainability revolution", Financial Times.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?Талант ни при чем! Что на самом деле отличает выдающихся людей?
Меньше, но лучше. Работать надо не 12 часов, а головойМеньше, но лучше. Работать надо не 12 часов, а головой
Ловушка времени. Классическое пособие по тайм-менеджментуЛовушка времени. Классическое пособие по тайм-менеджменту
Письма о главном. Ваши клиенты. Ваши сотрудники. Ваша карьераПисьма о главном. Ваши клиенты. Ваши сотрудники. Ваша карьера
Как очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступкиКак очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступки

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)



Дякую, я вже підписана(-ий)