НОВИНИ від 11.07.2008


HR-менеджерів все ще не готові вважати повноцінними членами ради директорів

Зважаючи на те, що бізнес страждає від постійної нестачі кваліфікованих менеджерів, настав час для HR-менеджерів стати повноцінними учасниками ради директорів та партнерами бізнесу. Адже до сьогодні існує величезна прірва між тим, що компанії очікують від директорів з персоналу та тим, що вони насправді отримують від них.

Зважаючи на мінливість ринку та зростання конкуренції за талановитих спеціалістів, компанії все більше та більше змушені фокусуватися на плануванні наступництва, утриманні та мотивації свого персоналу.

За даними досліджень консалтингової компанії Globoforce, існує значна потреба тісної взаємодії між HR та фінансовим відділом. Але в той час, як фінансисти давно вже стали важливою частиною ради директорів, HR-менеджерів все ще не вважають повноцінним стратегічним партнером компанії, стверджує дослідження.

Дев'ять із десяти респондентів, які взяли участь у дослідженні, вважають, що сьогодні для HR-менеджерів як ніколи важлива звітність про діяльність у сфері персоналу та витрати на цю сферу в межах компанії.

"Лідери бізнесу чудово розуміють, що у HR-менеджерів є всі важелі для того, щоб змінити усталену ситуацію і стати справжніми стратегічними партнерами, а також впровадити результативну методику оцінки своєї діяльності", — говорить Дерек Ірвін (Derek Irvine), віце-президент глобальної стратегії у Globoforce.

"Як показує дослідження, лідери компанії також чудово розуміють важливість визнання працівників та вплив цього фактору на загальний рівень залученості та мотивації персоналу", — додає він.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic