НОВИНИ від 22.12.2008


Офшоринг — майбутнє сфер HR та IT

Коли криза набирає нових обертів, щоб забезпечити своє виживання представникам функції HR доводиться перебирати на себе нові функції. Такі дані нового дослідження, проведеного консалтинговою компанією Hackett, яке доводить, що економічний спад сприятиме прискоренню розвитку офшорингу загальних та адміністративних функцій компаній, таких як HR, IT, постачання і навіть фінанси.

Протягом найближчих двох років великі компанії подвоять офшоринг своїх загальних та адміністративних процесів. До 2010-го року середньостатистична компанія, яка входить до переліку Global 1,000 і чиї обороти вимірюватимуться сумою від $5 млрд., економитиме не менше $28 млн. завдяки глобалізації цих функцій, робить висновок дослідження.

До того часу кількість людей, зайнята у подібній діяльності такими компаніями за кордоном досягне 360 тис.

Висновки дослідження ще раз підтверджують економічні та політичні прогнози щодо зміни балансу влади у світі — перерозподіл ресурсів між розвинутими західними та новітніми економіками, такими як Індія та Китай.

Дослідження PricewaterhouseCoopers, проведене у жовтні цього року, також підтверджує, що економіки Індії та Китаю зможуть потіснити розвинуті західні країни за рівнем ВВП вже протягом найближчих п'яти років.

Серед 360 тис. посад, які будуть віддані в офшоринг, ІТ займатиме перше місце, тоді як серед інших знаходитимуться такі функції, як фінансова, HR та постачання. 15% всіх посад HR будуть віддані на офшоринг вже до 2010-го року, тоді як сьогодні їх кількість складає лише 10%.

За той самий період "за моря" відправиться чверть ІТ-посад, досягнувши у деяких компаніях 60%, а можливо — навіть 80%.

У дослідженні також відзначається, що компанії, які не зможуть прийняти і вдало застосовувати нові реалії, швидш за все будуть змушені покинути ринок.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic