НОВИНИ від 31.08.2011


Знання другої мови сприяє кар'єрному розвитку

Співробітники можуть отримувати на 20% більшу зарплату, якщо вони знають другу мову. Дослідження свідчать, що двомовні люди не лише заробляють більше, але й краще пристосовані для виконання кількох справ одночасно, що допомагає їм у повсякденному житті.

Новітні економіки, до яких належать Китай, Індія та Бразилія, продовжують зростати. Вже зараз їхній вплив на світову економіку досить значний, а в майбутньому буде тільки збільшуватися. Тому їхні мови вважаються надзвичайно перспективними для вивчення. Опитування, проведене 2009-му році, показало, що попит на японську, китайську, португальську та корейську мови за останні 5 років зріс на 15%.

За попередніми оцінками, у 2050-их роках економіка Китаю та Бразилії буде на 50% більшою, ніж сучасна економіка великої сімки, яка включає США, Великобританію та Францію.

Втім, попри зростання значущості країн, в яких розмовляють не англійською мовою, наприклад, всього 9,3% американців є двомовними. Для порівняння, у Європі цей показник сягає 50%.

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic