НОВИНИ від 01.10.2012


Керівники приховують свої сильні та слабкі сторони

Хоча програми розвитку лідерства завжди спонукають та мотивують відкритий зворотній зв'язок, все ж близько третини керівників не проявляють особливої відкритості з колегами, коли говорять про свої власні сильні та слабкі сторони. Такі результати дослідження, проведеного консалтинговою компанією Healthy Companies International.

Участь в опитуванні взяли 2700 працівників з різних куточків Північної Америки. Їх запитували про поведінку та звички їхніх безпосередніх керівників. При цьому оцінювалося близько 20 особистісних характеристик. 37% респондентів відзначили, що їхні керівники могли б бути дещо більш відкритими щодо своїх сильних та слабких сторін.

"Один із найбільш розповсюджених недоліків серед топ-менеджерів — це фактична неспроможність визнавати свої помилки та слабкі сторони, — пояснює Стівен Паркер (Stephen Parker), президент Healthy Companies International. — Така сліпота може бути спричинена як відсутністю самоаналізу, так і глобальним нерозумінням того, що таке ефективне лідерство. Але, як би там не було, нездатність аналізувати свої слабкі сторони шкодить результативності та здатності компанії нормально функціонувати".

Паркер переконаний, що в основі ефективного розвитку лідерства лежить здатність розпізнавати обмеження, а також здібності та якості. Він наголошує, що великі лідери мають адекватно сприймати критику та наполегливо працювати над розвитком своїх навичок та сильних сторін.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic